Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Mektec CZ s.r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci v elektrotechnice a energetice

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11165710741 | aktuálnost: 3. 9. 2016

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického směru, praxe 3-5 let, znalost NJ nebo AJ výhodou, znalost programu SAP, MS Office, znalost štíhlé výroby, velmi dobré organizační schopnosti, zkušenosti s vedením velkého kolektivu, samostatnost, zodpovědnost, komunikační schopnosti
Náplň práce: řízení a rozdělování práce, kontrola dodržování plánů výroby, vedení týmu více než 100 lidí, plánování personální potřeby dle měsíčních plánů oddělení logistiky a koordinace výrobních kapacit, personalistika a vedení pracovníků útvaru, dohled nad pracovní a technologickou kázní podřízených pracovníků a plněním přidělených úkolů, kontrola dodržování bezpečnosti práce, kontrola dodržování norem a předpisů, školení a motivace zaměstnanců, komunikace s ostatními úseky, příprava podkladů a prezentace výsledků úseku, zapojení do projektů s mezinárodním přesahem/ve spolupráci se zahraničními závody v rámci koncernu, spolupráce při zákaznických a externích auditech, příprava výroby a dohled nad dodržováním pravidel, provádění opatření vedoucí ke zvyšování produktivity práce a zlepšování kvality
Nabízíme: stabilní místo v silné společnost, zajímavou různorodou práci v rychle se rozvíjejícím oboru, odpovídající finanční ohodnocení, příležitost k seberealizaci a profesnímu růstu, zaměstnanecké sociální výhody, příspěvek na dopravu, týden dovolené nad rámec ZP
Své nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na eva.fukova@mektec.de

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha