Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce – zdravotnictví

referenční číslo: 14F96A7B | aktuálnost: 02.05.2017

POLYMED medical CZ, a.s.

Náplň práce

v rámci rozvoje naší společnosti hledáme nové kolegy-ně na pozici Obchodní zástupce pro zdravotnickou techniku a spotřební materiál.

Náplň práce:

- Obchodní jednání se zákazníky. - Udržování stávajících obchodních vztahů. - Prezentace produktů.

Požadujeme

- SŠ, VŠ vzdělání.
- Praxi na pozici obchodního zástupce.
- Komunikativní typ se schopností samostatné práce.
- Aktivní ŘP skupiny B.

Nabízíme

- Pracovní poměr na HPP u stabilní, zavedené společnosti.
- Motivační systém odměňování (fixní složka + bonusy).
- Trvalý odborný růst.
- Služební automobil, notebook, mobilní telefon.

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis na emailovou adresu ucetni@polymed.cz

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: obchodní zástupce, obchodník, prodejce, key account manager, obchodní referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita