Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Classic Invest a.s.

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11308110718 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Požadujeme:
praxe na podobn=é pozici; znalost práce se sortimentem Travel free výhodou; znalost NJ na úrovni pokročilý; ŘP skup. B; práce na PC - excel, word, outlook; schopnost vedení kolektivu; spolehlivost; samostatnost; organizační schopnosti; komunikativnost a vztah k zákazníkovi; obchodního ducha, dobré reprezentační dovednosti; ochota přizpůsobit se a učit se novým věcem, schopnost týmové spolupráce; důraz na pečlivost a loajalitu;
Nabízíme:
stabilní zázemí středně velké společnosti; pozitivní a motivující prostředí a spolupráce na vytvoření nového kolektivu; HPP s možností pracovního poměru na dobu neurčitou; nástupní platové ohodnocení 25000,- Kč (hrubého) + odměny, možnost růstu platového ohodnocení; možnost služebního bytu v místě; automobil; PC; telefon; stravovací poukázky; další firemní benefity;
Nástup: září - říjen 2016 s nutným zaškolením na pobočce Travel Free shop Strážný
Další informace naleznete na www.classicinvest.cz a www.travel-free.cz
STRUKTUROVANÉ ŽIVOTOPISY S FOTOGRAFIÍ zasílejte na elektronickou adresu: zakova@clasicinvest.cz
Vybraní kandidáti budou kontaktováni a pozváni na výběrové řízení, které se bude konat v úterý 20.9.2016 od 10:00 hod., místo konání bude upřesněno v pozvánce.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail