Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Projektant MaR

referenční číslo: 8080 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte zkušenosti v projektování systémů na úrovni MaR? Vlastníte osvědčení vyhl. 50/78? AutoCAD je pro Vás koníčkem? Chtěli byste pracovat v dynamické společnosti, která je leaderem na trhu? Pak neváhejte reagovat na pozici PROJEKTANT MaR

Úspěšná společnost působící na jihu Vysočiny hledá kandidáta na pozici:

PROJEKTANT MaR (25 - 35 000,- Kč)

Náplň práce

  • tvorba projektové dokumentace
  • projektování MaR
  • návrh systémů na úrovni slaboproudu a komunikace
  • užívání technické angličtiny nebo ruštiny
  • dozor nad realizací

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ elektro podmínkou
  • praxe v oboru
  • znalost technické angličtiny nebo ruštiny
  • osvědčení vyhl. 50/78, nejm. §6
  • práce v AutoCAD

Nabízíme:

  • práce ve stabilní společnosti
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové a odborné kurzy
  • místo práce: Vysočina - jih

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha