Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

GRAFIKO PRINT s.r.o.

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10673990775 | aktuálnost: 15. 7. 2016

stanovení technologických parametrů výroby a přípravků pro výrobu, určení a tvorba technologických postupů včetně normování, aktualizace norem včetně neshodného řízení a archivace, koordinace technické přípravy výroby za účelem jejího zefektivnění, průběžná analýza efektivity výroby, spolupráce na vývoji nových technologií a produktů, revize starších technologických parametrů, práce s interním databázovým systémem, správa dokumentace.
praktické znalosti v oblasti digitálního tisku a flexo tisku, min. SŠ vzdělání technického zaměření, uživatelskou znalost PC a ŘP sk. B, znalost anglického nebo německého jazyka, samostatnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu.
zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, zajímavé mzdové i pracovní podmínky včetně motivační složky mzdy, profesní růst
Životopis pro zasílat na adresu info@grafikoprint.cz nebo na adresu provozovny:
GRAFIKO PRINT s.r.o., Martin Janoušek, Měšická 276, 390 02 Tábor

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail