Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Slezská univerzita v Opavě

Úředníci v oblasti správy školství, kultury a zdravotnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11771220728 | aktuálnost: 27. 11. 2016

  • VŠ vzdělání (minimálně stupně Ing./Mgr.), požadujeme orientaci v ekonomické, investiční, právní a personální oblasti, znalost práce na PC (Microsoft Word, Excel, Outlook, PowerPoint), řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), praxi ve vedoucích funkcích vysokoškolského prostředí výhodou.

Mzda: 35 000 Kč, 1-směnný provoz, plný úvazek, pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s předpokládaným prodloužením na dobu neurčitou. Nástup: 1.3.2017, pracoviště: Opava. Nabízíme: zaměstnanecké výhody, příjemné pracovní prostředí.
KO: Moravcová Zuzana. Povinné přílohy přihlášky do výběrového řízení: písemná přihláška, strukturovaný profesní životopis, doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání. Úplnou nabídku uchazeče doručte nejpozději do 31. 1. 2017 na adresu: Slezská Univerzita v Opavě, Sekretariát kvestora, paní Zuzana Moravcová, Na Rybníčku 626/1, 746 01 Opava, nebo elektronicky na adresu: zuzana.moravcova@slu.cz.Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail