Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Okresní soud v Českém Krumlově

Ostatní úředníci jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11364930796 | aktuálnost: 3. 9. 2016

Zapisovatel/zapisovatelka - vzdělání středoškolské. Vhodné i pro OZP. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup 1.10.2016. Plat 11.870,-- - 17.880,-- Kč hrubého (Platové zařazení: 6. platová třída dle "Přílohy č. 4 k nařízení vlády č. 564/2006 Sb." ve znění pozdějších předpisů). Kvalifikační předpoklady: plná svéprávnost k právním úkonům, bezúhonnost, výborná schopnost psaní na klávesnici, základní znalost MS Office Word, znalost českého jazyka - pravopis, gramatika. Uchazeč podá písemnou přihlášku, v níž uvede: jméno a příjmení, datum a místo narození, rodné číslo, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, kontaktní telefon, datum a podpis uchazeče. K žádosti uchazeč připojí: strukturovaný životopis, úředně ověřený doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání, prohlášení podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů (tj. souhlas se shromažďováním a zpracováním osobních údajů v souvislosti s výběrem kandidátů, a to v rozsahu nezbytném pro průběh výběrového řízení, a souhlas s tím, že po skončení výběrového řízení budou listiny vydány jen na písemnou žádost). Způsob podání přihlášky: elektronicky na adrese pliskovae@osoud.ckr.justice.cz, písemně na adrese Okresní soud v Českém Krumlově, Linecká 284, 381 01 Český Krumlov, osobně na podatelně Okresního soudu v Českém Krumlově, č. dveří 2. Lhůta pro podání přihlášky: 19. 9. 2016. Termín výběrového řízení: 22. 9. 2016, čas bude upřesněn. Uchazeči, kteří předloží požadované dokumenty a splní další požadované náležitosti, se podrobí zkoušce psaní na klávesnici. O výsledku výběrového řízení rozhodne místopředsedkyně soudu. Toto rozhodnutí je konečné a nelze se proti němu odvolat. O výsledku výběrového řízení bude uchazečům odesláno písemné oznámení. Kontaktní osoba: Ing. Eliška Plišková 380 706 101, pliskovae@osoud.ckr.justice.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 11 870 - 17 880 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail