Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový/á manažer/ka

referenční číslo: 146B2571 | aktuálnost: 09.11.2016

Státní fond životního prostředí České republiky

vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Náplň práce

Náplň práce

-komplexní zabezpečení administrace projektů v rámci dotačních titulů SFŽP ČR (především Nová Zelená úsporám);
-provádění kontrolní činnosti ve vztahu k žádostem administrovaných na SFŽP ČR;
-konzultační činnost a posuzování přijatelnosti projektového námětu;
-příprava prezentací a přednášení na odborných akcích a seminářích.

Požadujeme

-VŠ vzdělání magisterského stupně (technického zaměření výhodou);
-dobré komunikační, organizační a prezentační schopnosti;
-vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, spolehlivost, samostatnost a pečlivost;
-ochotu učit se novým věcem, analytické a logické myšlení;
-uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Windows, Microsoft Office);
-výhodou je praxe ve veřejné správě;
-trestní bezúhonnost;
-státní občanství ČR, popř. cizí státní občanství (občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru) kdy je nahlášen v ČR trvalý pobyt;
-dosažení věku 18 let;
-svéprávnost a zdravotní způsobilost.

Nabízíme

-perspektivní a zajímavou práci v příjemném prostředí a dynamicky se rozvíjejícím oboru;
-možnost dalšího vzdělávání a rozvoje;
-zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, stravenky, FKSP).

Více informací naleznete zde:

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální