Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ŽIVOT 99 - Jihlava, z.ú.

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11416420724 | aktuálnost: 1. 10. 2016

Místo výkonu práce Jihlava.
Vhodné pro studenty a absolventy SOŠ, VOŠ a VŠ se sociálním zaměřením. Odborná způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách, dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (SOŠ Sociální, kurz Pracovníka v sociálních službách), čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, flexibilita (pracovní doba není pevně určena), komunikativnost a schopnost zaujmout uživatele (nejrůznější zdravotní, mentální postižení, senioři, ...), spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, schopnost přizpůsobit se změnám, empatie, vřelý a lidský přistup k lidem, loajalita, respektování pravidel, příjemné a milé vystupování, práce na PC (WORD, EXCEL), praxe v oboru výhodou. V současné době hledáme vzhledem k nepřetržitému provozu výpomoc na víkendové dny a státní svátky.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 90 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail