Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Josef Mička s.r.o.

Odborní administrativní pracovníci a asistenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11136220704 | aktuálnost: 21. 7. 2016

Náplň práce:
• administrativní podpora dispečerům
• dojednání podmínek a vyřizování objednávek
• spoluorganizace nakládek a vykládek
• odbavování řidičů
• pohotovost na telefonu pro případ řešení problémů
• přebírání a kontrola přepravních a jízdních výkazů
• příprava podkladů k fakturaci
• vyřizování reklamací

Požadavky:
• minimálně SŠ vzdělání
• praxe v obchodním, logistickém, zákaznickém oddělení min. 3 roky
• komunikační schopnost AJ slovem,písmem.
• znalost práce na PC
• výborné organizační a komunikační schopnosti
• pečlivost, samostatnost, odpovědnost
• časová flexibilita, odolnost vůči stresu
• ŘP skupiny B

Nabízíme:
• skvělé a stabilní zaměstnání
• pravidelnou mzdu a nejmodernější zázemí
• možnost profesního růstu

Vaše CV zasílejte včetně fotografie, děkujeme na kmosek@kmosek.com. Telefon 605 733 267.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha