Typ nabídky

Minimální mzda

Nenáročná práce ve výrobě - čisté a tiché prostředí - Hodonín

referenční číslo: 143C733D | aktuálnost: 06.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

Jste manuálně zruční? Hledáte práci v malém kolektivu? Pak máme nabídku přímo pro Vás!

- snadná kompletace výrobků
- manuální práce (montáž) nebo práce s pomocí jednoduchých ručních výrobních nástrojů
(nůžky, šroubovák, pilník, ...)
- práce NENÍ fyzicky náročná, lehké komponenty
- manipulace s výrobním materiálem
- vizuální kontrola kompletního produktu

Požadujeme

- možnost pracovat na 2 - 3 směny (ranní, odpolední, noční)
- ochotu pracovat někdy přesčas
- aktivní přístup k zaškolení
- zkušenosti s výrobní společností výhodou, ale určitě ne podmínkou

Nabízíme

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- osobní ohodnocení až 4500,-/měsíc
- dotované závodní stravování (oběd za 24 Kč)
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- Flexi pass 750,-/3 měsíce
- 20 dní dovolené
- 13. plat

Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hodonín,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, operátor výroby, pomocný dělník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy