Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Junior business consultant - mezinárodní firma

(referenční číslo: 1-11-193867/JD)

Jste absolvent VŠ s impozantními studijními výsledky? Máte proaktivní přístup a rádi komunikujete s lidmi? Disponujete silnými analytickými schopnostmi? Pak hledáme právě Vás

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior Business Analyst.

Co Vás čeká:

  • práce na projektech pro klienty ze sektoru financí (banky, pojišťovny)
  • aktivní součinnost při rozvoji technologických řešení
  • analýza, návrh a zavádění efektivnějších obchodních a IT procesů
  • vymezování požadavků uživatelů
  • testování a úpravy funkčních a technických specifikací
  • komunikace s IT oddělením a dodavateli služeb

Požadujeme:

Co po Vás požadujeme:

  • VŠ vzdělání (ideálně informatika, statistika ale i finance a podniková ekonomika)
  • čeština/slovenština na úrovni rodilého mluvčího
  • komunikativní úroveň angličtiny
  • velmi dobré analytické schopnosti
  • kreativní a aktivní přístup
  • nadšení pro informační technologie
  • dobré komunikační schopnosti
  • ochota cestovat
  • týmový hráč

Nabízíme:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky 80 Kč
  • flexipasy
  • školení, jazykové kurzy
  • příspěvek na životní a/nebo penzijní připojištění
  • sick days
  • zaměstnanecké slevy

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/finance-bankovnictvi/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Hl. m. Praha
Obor: IT - prodej a služby
Typ nabídky: Zaměstnání