Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

HR manager - junior

referenční číslo: 11482 | aktuálnost: 9. 7. 2016

Domluvíte se anglicky a máte zájem pracovat jako HR MANAGER? Máte praxi z obdobné pozice a baví Vás komunikace s lidmi?

Mezinárodní výrobní společnost přijme do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici:

HR MANAGER - JUNIOR

Náplň práce

  • organizace výběrových řízení
  • zodpovědnost za nábor
  • zajišťování veškeré personální agendy
  • vedení menšího týmu
  • komunikace se zaměstnanci a s vedením společnosti
  • reporting

Požadujeme:

  • praxi na obdobné pozici, ideálně ve výrobní společnosti
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • dobré organizační schopnosti
  • komunikativnost
  • aktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost denního využití cizích jazyků
  • stravenky
  • možnost profesního růstu
  • práci na HPP
  • příjemné, moderní prostředí
  • místo výkonu práce: okres Hodonín

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha