Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ADECCO spol. s r.o.

Elektromechanik - ostrava

referenční číslo: 14203430 | aktuálnost: 11. 7. 2016

Nabízíme:

- mzda dle dosavadních zkušeností
- stravenky
- příspěvek na penzijní životní pojištění
- 5 týdnů dovolené
- dlouhodobá spolupráce

Náplň práce:

- Údržba strojů a zařízení (motory, rotory)
- Zajištění bezproblémového chodu strojů a zařízení
- Práce s technickou dokumentací

Požadujeme od Vás:

- praxi na obdobné pozici min. 2 roky
- vyhláška 50 §6 a více
- orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost práce s hydraulikou
- zodpovědnost a manuální zručnost
- 2 směnný provoz (ranní 6 – 14, odpolední 14 – 22)

Místo výkonu práce: Ostrava - Hrabová

MÁTE ZKUŠENOSTI a JSTE MANUÁLNĚ ZRUČNÍ? PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu: tereza.navrkalova@adecco.com

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http:www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha