Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MAS Podchlumí, z. s.

Specialisté v oblasti strategie

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11242080781 | aktuálnost: 11. 8. 2016

HLAVNÍ MANAŽER/-KA PROJEKTU "MÍSTNÍ AKČNÍ PLÁN VZDĚLÁVÁNÍ PRO ORP HOŘICE" (OP VVV) - pracoviště Holovousy.

V případě zájmu zašlete NEJPOZDĚJI DO 26.8.2016 písemnou přihlášku na adresu: MAS Podchlumí, z. s., Holovousy 39, 508 01 Hořice. Obálku označte "VŘ - neotrvírat".
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru v kanceláři MAS Podchlumí v Holovousích dne 30. 8. 2016. Pokud se v tomto termínu nemůžete zúčastnit, uveďte tuto skutečnost, prosíme, již v motivačním dopise.

Požadované dokumenty k přihlášce:
- motivační dopis v rozsahu max. 1 strany A4 včetně očekávaného hrubého měsíčního příjmu,
- profesní (strukturovaný) životopis s kontaktními údaji vč. referencí pro ověření údajů,
- doklad o nejvyšším ukončeném vzdělání, doložení dalších skutečností uváděných v CV,
- přehled se zkušenostmi v oblasti projektového a dotačního managementu,
- souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.

Požadujeme
- dokončené VŠ vzdělání (vzdělání pedagogického směru výhodou),
- zkušenosti s projektovým a dotačním managementem,
- zkušenosti s vedením týmu,
- schopnost týmové práce,
- schopnost vystupovat před skupinou lidí,
- asertivní komunikace, orientace na výsledek, důslednost, spolehlivost a samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti,
- pozitivní přístup ke změnám,
- výborná znalost práce na PC - kancelářské programy Word, Excel, Outlook,
- řidičský průkaz skupiny "B", automobil z důvodu nutnosti pohybu po regionu.

Oceníme:
- orientaci v oblasti pedagogických přístupů, školství, inovativních metod, komunitní práce výhodou,
- orientace v operačních programech 2014 - 2020,
- znalost práce v systému MS2014+,
- zkušenosti s tvorbou a řízením projektů či strategií,
- pozitivní přístup k venkovu a jeho rozvoji.

Nabízíme:
- 1,0 pracovní úvazek na dobu určitou do 31. 12. 2017 s možností prodloužení v návazném projektu nebo dalších aktivitách organizace,
- předpoklad nástupu říjen 2016,
- odpovídající platové ohodnocení,
- místo výkonu práce v Holovousích a terénu v dotčeném území MAP (ORP Hořice),
- příjemné pracovní prostředí,
- práci v malém kolektivu,
- kreativní práci, možnost uplatnění vlastních inovací.

Náplň práce:
Hlavní manažer projektu odpovídá za ucelené řízení a výkon projektového managementu projektu s rozpočtem cca 3,2 mil. Kč financovaného z výzvy č. 02_15_005 Místní akční plány rozvoje vzdělávání v prioritní ose 3 OP VVV.
- komplexní řízení a administrace projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro ORP Hořice v souladu s podmínkami příjemce dotace,
- monitorování postupu prací, harmonogramu, kontrola věcného plnění aktivit projektu členy odborného týmu,
- řízení změn projektu,
- zpracování průběžných a monitorovacích zpráv projektu, účast na kontrolách projektu,
- vedení realizačního týmu projektu, zajištění aktivity Řídícího výboru - odborní garanti + pracovní skupiny,
- příprava podkladů pro jednání, zpracování zápisů, vykonávání dílčích administrativních prací, archivace dokumentů apod.,
- sběr dat a monitoring území, vč. analýz plynoucích z monitoringu území,
- organizace jednání, akcí, seminářů,
- komunikace se zájmovými skupinami,
- zajišťování PR projektu,
- komunikace s dalšími týmy MAP v ČR.

Více informací u manažerky MAS Podchlumí, Ing. Kateřiny Burianové, výhradně na emailu burianova@podchlumi.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha