Typ nabídky

Minimální mzda

Aplikační inženýr pro systémy strojového vidění

referenční číslo: 13FC865B | aktuálnost: 07.02.2017

ELCOM, a. s.

Náplň práce

Pracovní náplň:

Aplikace software pro systémy strojového vidění určené pro optická měření a testování kvality produktů Uvádění zařízení do provozu Komunikace se zákazníkem Práce s technickou dokumentací

Požadujeme

Nutné středoškolské vzdělání s technickým zaměřením Zájem o práci s vyspělou technikou a další sebevzdělávání Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič Výhodou Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na informatiku Zkušenosti s programováním v prostřední LabVIEW nebo v některém s jiných programovacích jazyků Znalost AJ nebo NJ Vyhláška č. 50/1978 Sb. §5, §6, §8

Osobní předpoklady:

Technické myšlení Základní komunikační a organizační schopnosti,osobní zájem a pracovní nasazení Zodpovědnost, samostatnost, důslednost Ochota cestovat

Nabízíme

Získání vysoké technické odbornosti, práce s high-tech systémy
Perspektivní a zajímavou práci v ryze české firmě
Příjemné pracovní prostředí
Odpovídající finanční ohodnocení
Možnost osobního a profesního růstu

Motivační dopis a životopis, který bude podkladem pro pozvánku k výběrovému řízení, zasílejte na email uvedený níže.

E-mail: kariera@elcom.cz

Místo pracoviště: Ostrava - Pustkovec

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita