Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér - strojírenství, automotive

referenční číslo: 7881 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jsi absolventem SŠ nebo VŠ?
Máš zájem o práci v konstrukci?
Baví tě 3D prostředí ve strojírenství nebo automotive odvětví?
Mluvíš alespoň trochu anglicky nebo německy?

NAPIŠ

Mezinárodní firmy v různých regionech hledají člověka, jako jsi ty

KONSTRUKTÉR - STROJÍRENSTVÍ, AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • 3D návrhy strojírenských dílů
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Podílení se na vývoji nových dílů
  • Spolupráce s výrobou a technologií

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Alespoň základní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Znalost 3D programů jako např. Catia, Pro/E, SolidWorks...
  • Ochotu se učit, cestovat a pracovat v kolektivu

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání s možností profesního růstu
  • Školení
  • Jazykové kurzy
  • Spoluúčast na mezinárodních projektech
  • Místo výkonu práce: Královéhradecký, Pardubický kraj nebo Vysočina

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha