Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vývojář elektro – trutnovsko

referenční číslo: 9949 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Máte zkušenosti?
Hledáte zajímavou práci v ČESKÉ výrobní společnosti, kde NEPOTŘEBUJETE angličtinu ani němčinu?
Orientujete se v datových přenosech, elektro schématech a kvalitě elektro?

Jste to vy, koho hledáme a kdo doplní náš tým v Královehradeckém kraji na pozici:
VÝVOJÁŘ ELEKTRO - TRUTNOVSKO

Náplň práce

  • Vývoj elektro rozvodů a datových přenosů
  • Zavádění novinek do výroby
  • Zodpovědnost za projekty
  • Komunikace se zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na ELEKTRO
  • Praxi na podobné pozici
  • Orientaci v ISO 9001
  • Otevřenou mysl, chuť se seberealizovat, proaktivní přístup

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí výrobní společnosti
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • 4 týdny dovolené
  • Místo výkonu práce: Trutnov

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha