Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje

Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11403110772 | aktuálnost: 10. 9. 2016

Místo výkonu práce: Horova 1340/10, Ústí nad Labem.
Hledáme pracovníka pro obsazení pozice referent společné státní správy a samosprávy:
s místem výkonu práce na Krajském ředitelství HZS Ústeckého kraje - Ústí nad Labem.

Požadujeme:
minimálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu se zaměřením právním. Standardní uživatelská znalost PC - MS Office, právních informačních systémů, řidičský průkaz "B", trestní bezúhonnost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, logické myšlení, týmový přístup - komunikační a prezentační dovednosti, předchozí zkušenost na obdobné pozici vítána.
Jedná se pracovní poměr, který je upraven zákonem č. 262/2006 Sb. zákoník práce.
Pozice je vhodná také pro absolventy, praxe v oboru výhodou.

Nabízíme:
platové zařazení ve 12. platové třídě (NV č. 564/2006 Sb. v platném znění), tj. základní platový tarif v tarifním stupni podle započitatelné praxe (rozpětí platového tarifu od 19 360 Kč do 29 100 Kč). Po zapracování možnost osobního ohodnocení.
Dále nabízíme pružnou pracovní dobu s týdenní základní pracovní dobou 40 hodin, 5 týdnů dovolené + 5 dní indispizičního volna.
Jedná se o pracovní poměr s předpokladem změny z doby určité na dobu neurčitou.
Náplň pracovního místa: Vypracovávání zásadních právních výkladů a stanovisek a stanovování obecných postupů aplikace právních předpisů pro výkon služby ve specializovaných oborech Hasičského záchranného sboru, orientace v Evropských strukturálních a investičních fondech, řešení pohledávek, škod, pracovních úrazů..
Výčet dokladů, které připojí uchazeč o volné pracovní místo k přihlášce:
- písemnou přihlášku do výběrového řízení
- profesní životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání
- ověřená kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání
V souladu s ustanovením § 11 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, vyhlašovatel informuje uchazeče o tom, že bude shromažďovat, zpracovávat a uchovávat jeho osobní údaje, včetně citlivých údajů v rozsahu nezbytném pro uskutečnění výběrového řízení.
Písemnou přihlášku a požadované doklady včetně svojí kontaktní adresy a telefonu (popř. emailu) doručte v termínu od 07.09.2016 do 27.09.2016 na adresu Krajské ředitelství HZS Ústeckého kraje, oddělení personální a PaM, Horova 1340/10, 400 01, nebo emailem na petra.ullmannova@ulk.izscr.cz, nebo petra. janeckova@ulk.izscr.cz..

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 19 360 - 29 100 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail