Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INTERFRACHT s.r.o.

Odborní asistenti v administrativě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11352810743 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Pracoviště: Kateřinská č.p. 86/11, Olomouc. Nástup ihned. Vhodné i pro absolventy.
Česká spediční firma s mezinárodní působností INTERFRACHT s.r.o. hledá kandidáta na pozici "Asistent/ka jednatele - sekretariát"

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Dva světové jazyky na komunikativní úrovni PODMÍNKOU (nejlépe - angličtina, němčina)
- Další světové jazyky výhodou
- Spolehlivost, flexibilitu
- Pečlivost a samostatnost
- Dobrou uživatelská znalost MS Office, Outlook

Nabízíme:
- Pracovní místo v centru Olomouce
- Služební mobil
- Po zapracování služební vozidlo
- Stravenky
- Možnost navštěvovat zdarma jazykové kurzy
- Prémie, 13. či 14. plat dle výsledků
- Plat 20 000 - 30 000 Kč včetně prémií

Náplň práce:
- Organizování firemních akcí, večírků, akcí pro zákazníky, vedení diáře ředitele, koordinace schůzek, organizace účasti firmy na mezinárodních komoditních burzách.
- Zařizování služebních cest, tuzemských i zahraničních. Logistické zpracování, objednávky letů, vlaků, hotelů apod.
- Komunikace se zákazníky i dodavateli - telefonicky, mailem, osobně.
- Péče o firemní návštěvy.
- Vyřizování administrativních úkonů a administrativní agendy. Evidence firemní korespondence.
- Chod recepce a chod kanceláře.
- Objednávání a evidence kancelářských i jiných potřeb.
- Zajišťování běžné údržby firemních vozidel prostřednictvím smluvních partnerů.
- Vedení databáze zákazníků a obchodních partnerů.
- Kontrola docházky zaměstnanců.
- Objednávky firemních prospektů, reklamních předmětů, bannerů apod.
- Zajišťování celkového chodu společnosti - režijní nákupy.

Strukturovaný životopis nejlépe s fotografií zasílejte POUZE na personal@interfracht.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha