Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kariéra s.r.o.

Vedoucí nástrojárny / Velké Meziříčí

referenční číslo: 36384 | aktuálnost: 11. 11. 2016

Pro našeho klienta, dodavatelé plastových výrobků do automobilového a elektro průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici "Vedoucí nástrojárny".

Náplň práce:
- řízení kolektivu 25 lidí
- řízení, plánování a organizace činností v nástrojárně (údržba, opravy a úpravy forem)
- odpovědnost za plnění termínů připravenosti forem a přípravků k sériové výrobě, evidence stavu forem v IS
- odpovědnost za zvyšování efektivity a kvality práce

Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického směru
- praxe v prostředí nástrojárny a v oblasti forem pro vstřikování plastů podmínkou
- manažerské a organizační zkušenosti (praxe min. 3 roky)
- zkušenosti se zakázkovou výrobou a v oblasti automotive
- znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:
- velmi dobré mzdové podmínky
- 13. a 14. plat
- 1,5 násobek mzdy ročně navíc, podíl na ekonomických výsledcích firmy
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- další zaměstnanecké výhody (masáže, posilovna, kult. a sport. akce apod.)

Pracoviště:
Velké Meziříčí

Nástup:
Ihned

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj životopis v ČJ s aktuální fotografií na email kariera05@karierasro.cz, tel. 608/ 333 140.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: kraj Vysočina

Obor: Management, Strojírenství, Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Stanislava Novotná, +420 267 133 000-2, +420 777 616 494, +420 608 130 407, email: kariera05@karierasro.cz