Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Technická univerzita v Liberci

Odborní asistenti na vysokých školách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11439530780 | aktuálnost: 16. 9. 2016

CHARAKTERISTIKA: pedagogická, vědeckovýzkumná a publikační činnost, sebevzdělávací aktivity, realizace projektů, výuka předmětů se zaměřením na manažerské účetnictví, vyhledávání projektových možností. DOVEDNOSTI: znalost anglického jazyka, předpoklady pro výuku v českém a anglickém jazyce, schopnost vést semináře a přednášet, předpoklady pro publikační a výzkumnou činnost, schopnost přípravy vzdělávacích podkladů. VZDĚLÁNÍ: vysokoškolské vzdělání, doktorské studium s disertační prací zaměřenou na manažerské účetnictví, zkušenosti v oblasti výzkumných projektů. PRACOVNÍ POMĚR: 25% úvazek s možností navýšení, pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou do 31.10.2017 s možností prolongace. NÁSTUP: 1.11.2016, mzdová třída A2 dle vnitřního mzdového předpisu a dosažené vědecké hodnosti, mzdové rozpětí uvedeno při 100% úvazku. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publik. odborných prací s případnými ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odbor. způsobilosti a členství v odbor. společnostech. Doručte e-mailem (volnamista@tul.cz) nebo osobně na výše uvedenou adresu nejpozději dne 16.10.2016. Volné místo je od 16.9.2016 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 17 900 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail