Typ nabídky

Minimální mzda

Odborný/á referent/ka sociálně-právní ochrany dětí

referenční číslo: 13AF53E5 | aktuálnost: 22.12.2016

Městská část Praha 18

Náplň práce

Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za MD a RD.

- Zajišťování odborných a specializovaných agend na úseku sociálně-právní ochrany dětí
- Návrhy a okamžitá opatření na úseku sociálně-právní ochrany dětí
- Zastupování nezletilých jako kolizní opatrovník
- Provádění dohledu nad nezletilými
- Ochrana dětí před škodlivými vlivy, které ohrožují jejich řádnou výchovu
- Poskytování poradenské a výchovné pomoci v sociální a rodinné oblasti
- Výkon terénní sociální práce

Požadujeme

- vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu akreditovaného podle zvláštního právního předpisu v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost,

- vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku, akreditovaném podle zvláštního právního předpisu
- práce s PC (word, excel...)
- zvláštní odborná způsobilost na úseku sociálně-právní ochrany dětí výhodou
- znalost programu GINIS výhodou

Více informací na www.letnany.cz

Mzda: 20 000 Kč

Místo pracoviště: Praha - Letňany

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: úředník státních / veřejných institucí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné