Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Bohemia Manscraft, spol. s r.o.

Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11244720733 | aktuálnost: 25. 11. 2016

Pro našeho významného klienta, specialistu v oblasti povrchových úprav, hledáme vhodného uchazeče na pozici Lakýrníka pro obsluhu robotického zařízení.

Náplň práce: Obsluha robotického zařízení.

Požadované dovednosti:
- vyučení (nejlépe vyučen jako lakýrník, případně praxe či profesní kvalifikaci – disperzní barvy)
- dobrý zrak
- ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme:
- zaměstnání v prestižní společnosti
- HPP s nástupním platem 15 000,-/měsíčně + až 3000 osobní ohodnocení
- zaměstnanecké výhody.

Pokud Vás nabídka práce zaujala, zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail cvcb@bohemia-manscraft.cz a do předmětu zprávy prosíme uvést "Obsluha robota - lakyrnik, kód C9282".

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Bohemia Manscraft, spol. s r.o., Pavla Čiháková, cvcb@bohemia-manscraft.cz, +420 608 822 658