Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.

Mzdoví účetní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11171720764 | aktuálnost: 6. 12. 2016

Místo výkonu práce: Ostrava

Pro našeho významného českého klienta hledáme kandidáty na pozici mzdové účetní. Máte alespoň 1 rok praxe a chcete se dále rozvíjet v oblasti mezd? Tady se setkáte s nepřetržitým provozem, nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou i exekucemi.

Náplň práce:
- starost o komplexní mzdovou agendu zaměstnanců
- komunikace s úřady státní správy, exekutory apod.
- výpočet jednotlivých složek mzdy
- provádění ročního zúčtování daně
- zodpovědnost za archivaci dokladů
- studium legislativních změn

Požadujeme
- min. SŠ vzdělání
- praxi ve mzdách alespoň 1 rok
- znalost MS Excelu
- analytické myšlení, pečlivost, spolehlivost
- zkušenost v programu PAMICA

Nabízíme
- zajímavé finanční ohodnocení
- práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- možnost získat cenné zkušenosti ve mzdové oblasti
- flexibilní pracovní doba

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 731 988 498 a ráda si s Vámi domluvím osobním schůzku.

Benefity: PC, mobil, polévky na pracovišti zdarma, školení

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 19 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s., Bc. Lucie Kašinská, kasinska@tempo.cz, +420 731 988 498