Typ nabídky

Minimální mzda

Účetní - podvojné účetnictví

referenční číslo: 137BF133 | aktuálnost: 02.05.2017

Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i.

Náplň práce

Hledáme kandidáta na pozici účetní. Vaší pracovní náplní bude mj. kontrola a zúčtování dokladů do účetního SW, závěrky dle platných zákonů, výkaznictví, statistiky, úkoly z daňové oblasti - DPH.

Požadujeme

Požadujeme úplné střední odborné vzdělání s maturitou ekonomického zaměření, znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky.

Nabízíme

Nabízíme práci v menším kolektivu, dobré platové ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a penzijní připojištění. Nástup možný ihned.

Místo pracoviště: Praha - Krč

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Profese: účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita