Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer řízení zásob Praha

referenční číslo: 12315 | aktuálnost: 2. 11. 2016

Máte víceleté zkušenosti s plánováním a řízením zásob v FMCG (potraviny)? Rádi zefektivňujete procesy řízení zásob a nebojíte se prosadit vlastní inovativní nápady? Máte silné analytická i matematické myšlení?

Pak je tato pozice určena právě Vám

Rostoucí retailová společnost hledá nového člena do svého týmu na pozici:

MANAŽER ŘÍZENÍ ZÁSOB Praha (od 50.000,- Kč)

Náplň práce

  • návrhy na zefektivnění procesu zásobování
  • tvorba vnitropodnikových předpisů pro řízení zásob
  • vedení menšího týmu
  • nastavení optimální výše zásob
  • objednávky zboží
  • návrhy na delisting zboží a výprodejové aktivity
  • řešení reklamací
  • úzká spolupráce s manažery nákupu a logistiky
  • analýzy, reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • několikaletou praxi na obdobné pozici v FMCG podmínkou (super fresh food, fresh food)
  • pokročilou znalost anglického jazyku (častá komunikace se zahraničními dodavateli)
  • silné analytické a matematické myšlení
  • samostatnost, spolehlivost, komunikativnost
  • MS Excel – pokročilou znalost
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • samostatnou práci s možností realizace vlastních návrhů na zlepšení procesu
  • roční bonusy
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • flexi passy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: (okraj Prahy, směrem Praha Chodov/Opatov)

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha