Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

IT manažer

referenční číslo: 10609 | aktuálnost: 23. 8. 2016

Máte zkušenosti s IT rozvojem, programováním v JAVA, VBA a s implementací informačních systémů?
Orientujete se v SQL systémech a informačním systému Helios? Jste schopný naslouchat ostatním, máte tah na branku a umíte upravovat informační systémy tak, aby vyhovovali potřebám společnosti?
Hledáme právě Vás.
Česká výrobní společnost, působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici IT manažera.

Náplň práce

  • Rozvoj IT ve společnosti
  • Zavádění informačních systémů dle požadavků společnosti
  • Rozvoj v oblasti podnikových informačních systémů
  • Kontrola procesů přes informační systémy
  • Řízení nových IT projektů

Požadujeme:

  • Znalost informačního systému Helios
  • Zkušenosti s rozvojem informačních systémů
  • Velmi dobrou orientaci v SQL systémech
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Schopnost naslouchat a komunikovat

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Občasnou možnost Home Office
  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha