Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elkamet s.r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 5796720777 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Místo výkonu práce - Myslinka

základní komunikativní znalost NJ výhodou, praxe min. 2 roky na obdobné pozici ve výrobním závodě,předpoklady pro vedení lidí, řidičský průkaz sk. B aktivní řidič
Náplň: samostatné vedení směny,řízení a zaškolování pracovníků, dohled nad dodržováním norem a postupů,vedení podkladů k analýzám a vyhodnocování výsledků výroby,příprava produktů k expedici, dohled nad dodržováním pracovní kázně a plněním nápravných opatření, kontrola docházky
nabízíme: zázemí mezinárodní spol.,zaměstnanecké benefity(dovolená navíc, stravenky, výkonnostní odměny), další odborné vzdělávání a osobní rozvoj

Autobusová doprava zajištěna na trasách:
Plzeň, Vejprnice, Tlučná, Nýřany, Myslinka a
Manětín, Lité, Dolní a Horní Bělá, Loza, Nekmíř, Všeruby, Líšťany, Město Touškov, Kozolupy, Myslinka a
Stod, Chotěšov, Zbůch, Úherce

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 33 000 - 38 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Myslinka, Plzeň-sever

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Elkamet s.r.o., Helena Holubová, volnamista@elkamet.cz, +420 377 194 126