Typ nabídky

Minimální mzda

Hlavní stavbyvedoucí

referenční číslo: 13472434 | aktuálnost: 08.12.2016

EKOSPOL a.s.

EKOSPOL a.s., lídr českého developerského trhu, vypisuje výběrové řízení na výše uvedenou pozici na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce

Samostatné řízení týmu pracovníků vykonávajících funkci technického dozoru investora při výstavbě bytových areálu v Praze
Spolupráce při přípravě výstavby

Požadujeme

VŠ stavební vzdělání
praxe v oboru minimálně 5 let
zkušenosti s výstavbou bytových areálů výhodou
schopnost samostatného řízení výstavby velkého bytového areálu
schopnost řízení pracovního týmu
osobní přístup, časová flexibilita, loajalita
samostatnost, rozhodnost, řidičský průkaz
organizační schopnosti, komunikační schopnosti

Nabízíme

Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperující již 24 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě dle zařazení renomovaného magazínu Construction & Investment Journal a mezi TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ocenění ČEKIA Stability Award
Možnost rychlého profesního růstu talentovaných zaměstnanců
Zajímavá práce, velké možnosti seberealizace s potenciálem uplatnit vlastní originální ideje
Mladý a vzdělaný pracovní kolektiv
Motivační finanční ohodnocení
Slevy na produkty společnosti
Slevy na produkty u spolupracujících dodavatelů
Nabídka nadstandardní lékařské péče v Nemocnici Na Homolce
Částečně flexibilní pracovní doba
Bezplatná poradenství v oblasti osobní daňové a právní problematiky
Příležitost pro talenty z řad absolventů VŠ
Možnost používání mobilního telefonu i k soukromým účelům
Možnost až týdne dovolené navíc
Finanční odměny při životních jubileích
Stravenky

Finanční ohodnocení:
Roční mzda až 1.200.000,- Kč

Mzda: 80 000 - 100 000 Kč

Místo pracoviště: Dukelských hrdinů 747/19, 17000 Praha 7

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální