Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SPOLANA a.s.

Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11558310772 | aktuálnost: 12. 11. 2016

Požadujeme:
•Ukončené VŠ vzdělání ideálně technického směru - pozice je vhodná i pro absolventy
•Předchozí praxe ve výrobním podniku velkou výhodou
•AJ na komunikativní úrovni
•Velmi dobrou znalost MS Excel, SAP výhodou
•Analytické myšlení, pečlivost, odolnost vůči stresu
•Ochotu učit se novým věcem
•Dobrý zdravotní stav
Náplň práce:
•Dohled nad čerpáním investic a dodržováním smluv
•Kontrola a ekonomická analýza společnosti •Plánování a kontrola finančních toků
•Sledování a analýza odchylek výsledků hospodaření
•Podíl na přípravě budgetu
•Koordinace činností souvisejících s plánováním a reportingem
• Příprava reportingu pro lokální management i mateřskou společnost
Nabízíme:
•Důkladné zaškolení
•Zajímavou práci
•Odpovídající finanční ohodnocení
•Zázemí a jistoty velkého podniku
•Možnost profesního růstu a dalšího rozvoje
•Balíček benefitů (5 týdnů dovolené, závodní stravování, měsíční odměny, Flexi passy, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na brýle, příspěvek na očkování)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

SPOLANA a.s., Kristina Štaflová, kristina.staflova@spolana.cz, +420 315 665 563;315 165 564