Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

International Automotive Components Group s.r.o.

Inženýři technologové, normovači v ostatních oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11293400765 | aktuálnost: 20. 8. 2016

pracoviště Hodonín, U Kyjovky 4000/9
náplň práce: zodpovídá za řízení technologických procesů (rotační spékání) a udržování technologických parametrů, vytváří technologické postupy a kontroluje dodržování technologických parametrů výroby, navrhuje změny technologických postupů, napomáhá při tvorbě a dodržování výrobních předpisů, návodů na obsluhu strojů a zařízení a pracovních postupů, napomáhá při udržování technologických zařízení ve stavu odpovídajícímu požadavkům na kvalitu výroby a bezpečnost práce, spolupracuje při zavádění nových výrobků do výrobního procesu, přijímá a realizuje opatření k nápravě a preventivní opatření ze zjištěných neshod, kontroluje plnění těchto opatření v rozsahu své činnosti, nese odpovědnost za zpracování, změnování a udržování aktuálnosti přidělené dokumentace, přiřazuje úkoly podřízeným pracovníkům v rozsahu své činnosti
požadavky: VŠ/SŠ technického zaměření, AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, znalost práce na PC (MS Office), ŘP sk. B, praxe s řízením výrobních procesů min. 1 rok, komunikativnost, samostatnost, schopnost pracovat v týmu
zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, příspěvek na stravování, měsíční příspěvek na investiční životní pojištění, příspěvek na sportovní aktivity, podpora zlepšovacích návrhů aj.
kontakt e-mailem veronika.vojtova@iacgroup.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail