Typ nabídky

Minimální mzda

Konzultant odchozí zákaznické linky - úsek kampaní a retencí

referenční číslo: 12F52682 | aktuálnost: 06.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Jsi aktivní člověk, který má rád výzvy?
Chceš pracovat v mezinárodní, stabilní společnosti zabývající se energiemi? Hledáme telefonní konzultanty do innogy. Pokud chceš rozvíjet své dovednosti a učit se, čti dále :-).

Náplň práce

Co tě v nové práci čeká:
• Komunikace s klienty innogy - volání stávajícím zákazníkům, rozšiřování balíčku jejich produktů, nabídka novinek
• Zjišťování potřeb zákazníků
• Prodej služeb a produktů
• Zajišťování potřebné administrativy spojené s chodem call centra
• Retence, akvizice a reakvizice zákazníků
• Spolupráce s dalšími odděleními v rámci firmy

Požadujeme

Co bys měl splňovat:
• SOU - výuční list nebo SŠ vzdělání s maturitou
• Uživatelská znalost Microsoft Office
• Dobré komunikační schopnosti a proklientský přístup
• Prodejní předpoklady a chuť prodávat

Nabízíme

Co pro Tebe máme:
• NÁSTUPNÍ MZDA AŽ 21 000,- Kč
• Fixní plat 15 000,- Kč + 6 000,- variabilní složka -> neomezené provize z prodeje!
• Volné víkendy
• 7,5 hod pracovní doba v rozmezí 8. hod – 19. hod (pozvolný nástup na směny)
• Stravenky ve výši 80 Kč
• 5 týdnů dovolené + 3 dny osobního volna tzv. sick days→tzn. víc než měsíc placeného volna!
• Zázemí nadnárodní společnosti
• Zaměstnání na HPP
• Propracovaný tréninkový program se špičkami v oboru
• Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
• Příjemné a dynamické pracovní prostředí

A závěrem:

KONZULTANT: Šárka Foretníková, Tel.: 725 739 006

Odpovídáte požadavkům na ideálního kandidáta a nabídka práce Vás zaujala? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Mzda: 15 000 - 21 000 Kč

Místo pracoviště: Ostrava

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy