Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Agentura INDEX NOSLUŠ s.r.o. je s více než 40 pobočkami v ČR a SR jednou z největších pracovně-personálních agentur na trhu v ČR a SR. V rámci růstu hledáme aktivní a schopné lidi pro rozšíření našeho týmu na pozici junior personální konzultant/ka.

Administrativní výpomoc HR odd. - i bez praxe (P)

referenční číslo: 5980 | aktuálnost: 30. 8. 2016

Profil firmy:
Agentura INDEX NOSLUŠ s.r.o. je s více než 40 pobočkami v ČR a SR jednou z největších pracovně-personálních agentur na trhu v ČR a SR.
V rámci růstu hledáme aktivní a schopné lidi pro rozšíření našeho týmu na pozici junior personální konzultant/ka.

Náplň práce:
- každodenní komunikace s uchazeči
- obsazování volných brigádnických pozic
- práce s firemní databází kandidátů, inzerce
- zadávání dat do systému
- zpracování administrativy

Požadujeme:

- SŠ vzdělání: pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy bez praxe
- příjemné vystupování
- samostatnost a koncepčnost, vysoké pracovní nasazení a flexibilitu
- schopnost týmové spolupráce
- dobrou znalost práce na PC - Office, Internet
- ŘP sk.B

Nabízíme:

- trvalý pracovní poměr ve stabilní a silné společnosti
- velmi zajímavou a různorodou práci
- dobrý nástupní plat: fixní složka dle Vašich zkušeností velmi zajímavé bonusy dle výsledků vlastní práce (systém přesně definovaných provizí)
- možnost osobního a profesního rozvoje
- nástup možný ihned
- pracoviště: Pardubice

Místo pracoviště: Pardubice

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa, Personalistika, HR

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha