Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Evropský institut odkazu Šoa, o. p. s.

Ostatní odborní pracovníci v oblasti umění a kultury

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11242320759 | aktuálnost: 11. 8. 2016

Místo výkonu práce: Rytířská č.p. 539/31, Staré Město, 110 00 Praha 1
Kontaktní osoba: Seidlová Petra, tel.: +420 777 798 397, e-mail: petra.seidlova@shoahlegacy.org
Nezisková organizace Evropský institut odkazu šoa, o.p.s. (ESLI) hledá pro svůj rostoucí tým energického a zkušeného projektového manažera. ESLI bylo založeno v roce 2010 za účelem advokacie a implementace principů Terezínské deklarace, kterou přijalo 47 zemí. Principy Terezínské deklarace se zaměřují na podporu přeživších holocaustu a dalších obětí nacistické perzekuce, restituce movitého i nemovitého majetku zkonfiskovaného během 2. světové války, propagaci provenienčního výzkumu kulturních objektů, připomínky a studium holocaustu a dalších genocid.
Náplň práce:
Spolupracuje se členy týmu a partnery na přípravě a implementaci projektů a dohlíží na ně;
Vyhledává odborníky a dodavatele a organizuje jejich práci;
Komunikuje s hlavními spolupracujícími stranami: vládami, mezivládními organizacemi, neziskovými organizacemi;
Připravuje projektové žádosti financované z EU, řídí je a zpracovává zprávy;
Řídí mezinárodní akce s účastí na vysoké úrovni: plánování, koordinace, reporting;
Reprezentuje ESLI na národní i mezinárodní úrovni;
Provádí evaluaci a monitoring projektů;
Další povinnosti dle potřeby.
Požadavky:
VŠ vzdělání v oblasti ochrany kulturního dědictví;
Znalost mezinárodního veřejného práva a práva EU;
Vynikající logistické a organizační schopnosti;
Vynikající komunikační a prezentační schopnosti;
Pokročilá znalost nástrojů sociálních médii pro PR;
Angličtina jako mateřský jazyk, další jazyky výhodou;
Schopnost pracovat pod tlakem a dodržovat náročné termíny;
Zkušenost se spoluprací s institucemi EU podmínkou;
Manažerské schopnosti;
Citlivost vůči kulturním odlišnostem při komunikaci.
V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu petra.seidlova@shoahlegacy.org
Za získání pracovního povolení a náklady na přemístění z jiné země do ČR zodpovídá výhradně úspěšný kandidát.
European Shoah Legacy Institute (ESLI), a non-for-profit organization, is seeking an energetic and experienced Project Manager to become a part of its growing team. ESLI was created in 2010 to advocate and facilitate implementation of pledges of 47 countries, which endorsed the Terezin Declaration. The Terezin Declaration aims at protection of the Holocaust survivors and other victims of Nazi persecution, facilitation of restitution of immovable and movable property, which was wrongfully seized during WWII, promotion of provenance research of cultural objects, remembrance, study and commemoration of Holocaust and other genocides.
Responsibilities:
Works with ESLI's team and partners to design, implement and oversee implementation of projects;
Recruits specialists and sub-contractors and organizes their work;
Communicates with major stakeholders: governments, intergovernmental institutions, non-governmental organizations;
Applying, managing and reporting on EU-funded projects;
Manages international events with a high level of representation: planning, coordination, reporting;
Has experience in organizing advocacy and trainings;
Representing ESLI at domestic and international level;
Evaluation and monitoring of projects;
Other duties as assigned.
Requirements:
Master degree in the field of culture heritage protection;
Knowledge of international public law and EU law;
Strong skills in logistics, event organization and manag

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha