Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Senior programátor .NET

referenční číslo: 4118 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte vzdělání v oboru IT? Jste zkušený programátor .NET? Rádi byste v práci využívali anglický jazyk?

Pokud ano, tato pozice je vhodná právě pro Vás

SENIOR PROGRAMÁTOR .NET (40 - 50.000 Kč)

Náplň práce

  • Kompletní redesign a refaktorizace softwarového systému
  • Podíl na softwarových řešeních
  • Práce s frameworky
  • Práce v menším kolektivu

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru IT
  • Komerční praxe na pozici .Net /C#programátor alespoň 2 roky
  • Dobrá znalost technologií - HTML 5, ASP.NET, MVC
  • Pokročilá znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Práce v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práce na zajímavých projektech
  • Stravenky

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha