Typ nabídky

Minimální mzda

Junior/ Senior voip specialista

referenční číslo: 12892FE2 | aktuálnost: 27.03.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Již více než 20 let společnost přináší svým zákazníkům moderní telekomunikační řešení. Základ úspěchu tvoří vlastní produkty, původně masově nasazované v telekomunikačních sítích. Z těch byly v průběhu času vyvinuty specializované systémy optimalizované pro bezpečné nasazení v oblasti kritické infrastruktury.

Náplň práce

po zaškolení komplexně zvládat problematiku oživení, provozu a údržby hlasových telekomunikačních systémů,
realizace projektů v oblasti IP telefonie (technologie Cisco, MITEL aj.),
technická podpora obchodnímu a servisnímu oddělení,
řešení souvisejících odborných problémů u zákazníků,
úkolem je získat, udržovat a doplňovat výbornou technickou znalost těchto produktů.

Požadujeme

VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku,
možné i pro absolventy,
technické znalosti umožňující fyzické konfigurace Cisco produktů,
Cisco academy (CCNA/CCNA Voice certifikace výhodou),
znalost spojovací techniky ( VoIP i TDM),
znalost problematiky datových sítí a základní znalost OS LINUX/UNIX jsou vítány,
aktivní znalost AJ,
řidičský průkaz skupiny B,
flexibilita a ochota přizpůsobit pracovní dobu vzniklým potřebám,
iniciativa a zájem o profesní i osobní růst, ochota k samostatnému odbornému rozvoji,
schopnost pracovat v týmu,
spolehlivost, samostatnost a vysoké pracovní nasazení,
systematický přístup k plnění zadaných úkolů

Nabízíme

práci na zajímavých projektech,
profesní a osobnostní růst,
finanční ohodnocení na základě Vašich schopností a dosažených výsledků,
příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv,
týden dovolené navíc,
příspěvek na stravování, možnost stravování přímo ve firmě,
příspěvek na jazykové vzdělávání,
příspěvek na penzijní připojištění,
flexibilní pracovní dobu.

Místo pracoviště: Praha 10

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby

Profese: správce operačních systémů a sítí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální

Vhodné pro: Absolventy