Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nature Resource Network s.r.o.

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11457360738 | aktuálnost: 28. 11. 2016

Požadujeme:
zkušenou osobu se silnou vnitřní motivací,
minimálně ÚSO vzdělání, výbornou znalost anglického, českého a ruského jazyka, dobré počítačové dovednosti a schopnost rychle se učit, vynikající ústní schopnost komunikace s prokázanými vyjednávacími dovednostmi, veselou osobnost.
Náplň práce:
rezervace letů a logistika, organizování řidičů a přepravy, příprava itinerářů pro cesty, příprava seznamu úkolů, jako výstup z jednání, zaznamenávání dat (Microsoft, Excel, Word, databázový podnikový informační systém),
organizování projektů spojených teritoriem Rusko (Bělorusko) Ukrajina
8 hodinovou pracovní dobu,
dále plnou podporu v rámci možností firmy plně vyjádřit své odborné schopnosti a odpovídající ohodnocení.

Svůj životopis zašlete, prosím, v anglickém jazyce na adresu: info@conservationfocused.com
Vhodní kandidáti budou pozváni na osobní pohovor.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Nature Resource Network s.r.o., Jana Lacinova, jana@conservatinfocused.com