Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Ostrava

Team leader operativního nákupu s němčinou

(referenční číslo: 4-13-211251/JD)

Hovoříte dobře německy a máte zkušenosti s vedením týmu. Pokud chcete pracovat v mezinárodní společnosti a zajímáte se o oblast nákupu, pak jste na správné adrese. Nabízíme Vám atraktivní mzdové ohodnocení, možnost vést vlastní tým a příležitost pracovat v oblasti nákupu v mezinárodní společnosti.

Právě teď hledáme vhodné kandidáty do mezinárodní společnosti na pozici "TEAM LEADER OPERATIVNÍHO NÁKUPU s NĚMČINOU".

Pracovní náplň:

  • řízení každodenní operativní činnosti v rámci oddělení
  • vedení týmů
  • řešení personálních záležitostí v rámci týmu
  • odpovědnost za zaškolení členů týmu
  • organizování práce jednotlivým členům týmu
  • kontaktní osoba pro zákazníka a liniového manažera
  • zodpovědnost za správné provedení nákupních procesů
  • reporting a monitoring nákupních procesů
  • kontrola kvality

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou)
  • německý jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s vedením týmu a rozvojem zaměstnanců
  • komunikační dovednosti
  • organizační schopnosti
  • orientace na zákazníka
  • ochota cestovat - krátké výjezdy

Výhodou:
  • zkušenosti v oblasti nákupu

Nabízíme:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • možnost práce z domu - HOME OFFICE (až 2 dny v týdnu)
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • možnost využívat relaxačních prostor společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • firemní vzdělávání/školení
  • mladý pracovní kolektiv
  • moderní pracovní prostředí
  • relaxační místnosti

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/obchod-marketing/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Moravskoslezský kraj
Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství, Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání