Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MUDr. Jaroslav Révay

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11282160793 | aktuálnost: 25. 8. 2016

Místo výkonu práce: Lázeňský dům Sevilla, Máchova 129/3, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Možno i na dohodu o pracovní činnosti. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: min. 1 rok praxe v požadované profesi, certifikace na uvedené procedury, příjemný vzhled/vystupování, dobrou fyzickou kondici, potencionální uchazeči musí vlastnit zdravotní průkaz, bezúhonnost, základní znalost NJ. Nabízíme: vyšší měsíční ohodnocení pro uchazeče s certifikací na reflexní masáže, lymfatické manuální masáže, rehabilitační cvičení (i v bazénu), 17.000,- Kč hrubého. Pracovní doba od 7:00-15:00 hod. Zaměstnanecké výhody: pracovní oděv, možnost zaplacení vzdělávacích kurzů. Kontakt: osobně na adrese: LD Sevilla, Máchova 129/3, Františkovy Lázně, na tel č. 604 259 884 od 8:00 - 18:00 hod., e-mail: hotel.sevilla@seznam.cz, hana.lehka@volny.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail