Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Asistent/KA ředitele

referenční číslo: 12529 | aktuálnost: 20. 11. 2016

Máte perfektní time management, jste flexibilní a hovoříte výborně anglickým jazykem? Jsou samostatnost a výborné organizační schopnosti Vašimi silnými stránkami? Hledáte práci ve stabilní společnosti se smlouvou na dobu neurčitou? Pak hledáme právě Vás

Mezinárodní společnost hledá posily na pozici:
ASISTENTKA ŘEDITELE (25-30.000,-)

Náplň práce

  • Administrativní podpora ředitele společnosti
  • Organizace kalendáře a schůzek
  • Komunikace s ostatními asistentkami a odděleními napříč společností
  • Účast na jednáních a příprava podkladů, reportů
  • Vyřizování telefonátů a emailové korespondence
  • Překlady dokumentů a tlumočení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Výbornou znalost anglického jazyka (znalost německého jazyka velkou výhodou)
  • Praxi na obdobné pozici
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Místo výkonu práce: Mikulovsko

Mzda: 30 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha