Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Bunkr, o. p. s.

Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11269880787 | aktuálnost: 17. 8. 2016

Požadujeme - min. SŠ vzdělání ekonomického směru, praxe výhodou, zkušenosti s podvojným účetnictvím, schopnost flexibilně aplikovat účetní principy, zkušenosti s prací v neziskovém sektoru velkou výhodou, schopnost komplexního přístupu, analytické a logické uvažování, samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, pečlivost, kreativní přístup k práci, pracovní nasazení, časovou flexibilitu, pokročilou znalost práce na PC (MS Office: zejména Excel - kontingenční tabulky, makra, funkce).
Náplň práce - příprava a kontrola rozpočtu organizace, zodpovědnost za přípravu finančních výkazů, účetní uzávěrky, příprava projektových rozpočtů a jejich vyúčtování, spolupráce s projektovým manažerem a vedoucími jednotlivých projektů, spolupráce s externí účetní firmou a externí mzdovou účetní.
Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a vyplněného dotazníku (ke stažení na www.bunkr.cz). Oba dokumenty zašlete elektronicky nejpozději do 8. 9. 2016 do 9:00, na email info@bunkr.cz (do předmětu uveďte "Výběrové řízení - ekonom").
Pracoviště: Třinec

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 200 - 16 500 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail