Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Operátor výroby

(referenční číslo: 8-21-179193/JD)

Hledáme vhodné kadidáty na pozici operátorů výroby/ dělníku ve společnosti,která se zabývá výrobou kontejnerů.

Vaší nápní práce bude hlavně montáž, kompletace, stavební a sádrokartonářské práce, možnost uplatnění svářečů a uchazečů s praxí v lakovně.

Požadujeme:

  • Požadujeme ochotu procovat na 2 směny,
  • spolehlivost a ochotu dojíždět do Ostrova nad Ohří,
  • manuální zručnost a pečlivost,
  • samostatnost při plnění zadaných úkolů, nejedná se o linkovou výrobu.

Nabízíme:

Benefity:

  • možnost závodního stravování
  • do budoucna příspěvek na dopravu a týden dovolené navíc.

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 15 000 - 21 000 Kč / měsíc
Region: Ústecký kraj
Obor: Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání