Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

TOKOZ a.s.

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10469440764 | aktuálnost: 29. 7. 2016

  • Provádí výrobkové audity.Identifikuje a zaznamenává neshody výrobku,procesu a systému jakosti na přidělených pracovištích firmy.Spolupracuje při rozborech příčin vad neshodných výrobků ve výrobě, navrhuje opatření ke snížení výskytu neshodných výrobků.Sleduje a vyhodnocuje účinnost přijatých opatření ke zlepšení jakosti výrobků a výroby.

Navrhuje podněty pro zlepšování procesů.

Požadujeme: Š/SŠ strojního zaměření.Praxe na obdobné pozici výhodou, ale zajímají nás i šikovní absolventi. Praxe v oblasti automotive výhodou. Znalost nástrojů kvality, ISO-TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18 001 výhodou.Zkušenost s prováděním výrobkových auditů výhodou.Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail