Typ nabídky

Minimální mzda

Talent program – divize controlling / ekonomika

referenční číslo: S014/280616 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Hledáme pro „talent program“, ekonomicko – controllingově zaměřeného kolegyni / kolegu, pro úzkou spolupráci v mezinárodním týmu, pro pozici:
TALENT PROGRAM – divize CONTROLLING / EKONOMIKA
Budete zařazen/a do týmu specialistů, na úrovni mezinárodní centrály. Tým pracuje na vyhodnocení výsledků technicko-obchodní skupiny, jejích dceřiných společností. Se senior controllery budete pracovat na podkladech pro vedení společnosti pro strategii developmentu firmy, pro vyhodnocení vstupu do nových obchodních teritorií (pozice je v interní, ne konzultační, ne share servis)
Součástí bude spolupráce v oblasti:
- analýz, přehledů výsledků divizí, zemí působení skupiny
- reportingových výkazů, postupně komentáře k výsledkům za kontrolované období, typy produktových řad, výsledky po zemích, po typech obchodních kanálů
- návrhů na zvýšení produktivity a snižování nákladů
- komunikace ke kolegům v zahraničí

Požadujeme

Požadavky:
- VŠ ekonomického nebo finančního směru
- praxe v kontrolingu
- dobrá orientace v účetnictví
- uživatelská znalost práce na PC
- znalost angličtiny alespoń na komunikativní úrovni

Nabízíme

Nabízíme pozici ve finančním kontrolingu v silné společnosti. Zajímavá práce v centrále společnosti. Vyžití jazyků a odborný rozvoj.

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální