Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Provozní technik

referenční číslo: 35853 | aktuálnost: 11. 8. 2016

Pro našeho klienta, významnou, stabilní a úspěšnou strojírenskou výrobní společnost se sídlem v okrese Louny hledáme vhodné zájemce o pozici PROVOZNÍ TECHNIK.

Pracovní náplň
Údržba zařízení na montážních linkách (poloautomatické montážní stroje, kontrolní zařízení)
Údržba strojů zařízení na obrábění (automatické obráběcí linky a centra, CNC stroje / roboty, frézy aj.)

Požadujeme:
Vzdělání technického směru, ideálně elektro (mechatronika, automatizované systémy apod.)
Vyhláška č. 50/1978 Sb. § 5 výhodou, není podmínkou
Znalost čtení technické dokumentace, technický přehled
Zkušenost / základní orientace v programování PLC, Mitsubishi, Siemens
Znalost AJ výhodou
Ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
Perspektivu dlouhodobého zaměstnání
Moderní a bezpečné pracovní prostředí
Dobré mzdové ohodnocení
Profesní rozvoj a vzdělávání
Práci v mladém kolektivu
Řadu zaměstnaneckých výhod (dovolená 25 dnů, závodní stravování, stravenky, relaxačně-kulturní poukázky, příspěvek na penzijní připojištění, kurzy anglického jazyka a další)

Doplňující informace
Práce v nepřetržitém provozu
Místo pracoviště: okres Louny
Nástup: dohodou, možno ihned

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete prosím svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera13@karierasro.cz a uvádějte značku 21050/PT.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha