Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Hledáte stabilní a zajímavé zaměstnání kousek od Brna? Už nemusíte! Pro významného klienta z oblasti zdravotnictví hledáme pracovníky na hlavní pracovní poměr na pozici operátor/ka výrobky.

Operátor/ka výroby pro zdravotnickou společnost - až 18.000 Kč/měsíc

referenční číslo: 5623 | aktuálnost: 27. 7. 2016

Pro silnou a stabilní společnost zabývající se výrobou a distribucí hygienických a zdravotnických potřeb hledáme na hlavní pracovní poměr pracovníky na kompletaci zdravotnických materiálů. Pozice je svým charakterem vhodná spíše pro ženy. Nástup je možný ihned.
Místo výkonu práce – Veverská Bítýška.

Náplň práce:
- příprava komponentů pro výrobu
- skládání a balení zdravotnického materiálu a roušek
- kompletace operačních setů

Požadujeme:

- základní vzdělání (SOU výhodou)
- ochotu pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém provozu
- spolehlivost, šikovnost a zručnost

Nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr.
- práci pro silnou a stabilní společnost
- mzdu 18.000 Kč dle pracovního výkonu (základní mzda je 14.500 Kč)
- navýšení mzdy po 3 měsících
- bonus za přesčasy
- práci v čistém a tichém prostředí
- 1 týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů dovolené)
- příspěvky na závodní stravování, dopravu a ubytování

Místo pracoviště: Veverská Bítýška

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha