Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

K+S European Services CZ s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10977050785 | aktuálnost: 28. 12. 2016

PRACOVIŠTĚ Kroměříž (časté cesty do zahraničí)
- vysokoškolské vzdělání ekonomického směru, min. 20 let praxe v obchodě se zaměřením na opravy průmyslové elektroniky a robotiky, aktivní znalost AJ slovem i písmem - časté cesty v rámci Evropy při poskytování služeb zákazníkům, prokazatelná orientace v různých oblastech průmyslu - automobilový, strojírenský, plastikářský, potravinářský, řidičský průkaz sk. B podmínkou, znalost práce na PC podmínkou, schopnost řídit tým obchodních zástupců z různých zemí EU, dlouhodobý pracovní pobyt v zahraničí výhodou
- Písemné žádosti zasílat na e-mail: bjancik@k-and-s.com, popř. telefonicky dohodnout (Po-Pá 9:00-16:00 hod.). Osobní kontakt je možný na provozovně v Napajedlích (ulice 2. května 685, 763 61, Napajedla, areál Slavia).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

K+S European Services CZ s.r.o., Mgr. Bohumil Jančík, bjancik@k-and-s.com, +420 722 655 777

Odpovědět na inzerát