Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Heat Transfer Systems s.r.o.

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10231750703 | aktuálnost: 13. 10. 2016

15.8.2016/ Náplň práce: výroba - a montážní požadavky, vývoj a konstrukce výměníků tepla dle požadavků zákazníka, tvorba technických výkresů, konstruktivní zpracování objednávek a koordinace jednotlivých projektů, tvorba technické dokumentace.
Požadavky: dokončené středoškolské vzdělání (technického charakteru - výhodou), zkušenosti s programy 2D a 3D CAD, Inventor a dobrá znalost MS Office, znalost příslušných norem, směrnic a předpisů, nezávislý a samostatný provoz s vysokou metodickou působností, flexibilní člověk s dobrými komunikačními vlastnosti a týmovým duchem. Dlouhodobé a stálé zaměstnání, profesní perspektiva a práce v úspěšné středně velké firmě. Zaměstnavatele kontaktujte telefonicky na čísle 724 533 084 nebo emailem: marek.navratil@luvegroup.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 18 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail