Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ARKOV, spol. s r. o.

Specialisté v oblasti marketingu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11092770718 | aktuálnost: 13. 7. 2016

Místo výkonu práce: Sečská 861, Slatiňany
Náplň práce: realizace marketingových aktivit (online a tištěná reklama), spolupráce na tvorbě marketingového a obchodního plánu, analýza prodeje a trhů a monitoring trhu, správa online marketingu - PPC v Skliku a AdWords,údaje e-commerce Google Analytics,vyhodnocování efektivity marketingových činností, komunikace s médii, distribuce tiskových zpráv, public relations a s marketingovými odděleními obchodních partnerů. Dále podpora prodejců - obchodních zástupců, analýza vnějších a vnitřních činitelů (SWOT analýza), vyhledávání příležitostí na trhu, vytváření optimální marketingové strategie, získávání informací o potenciálu trhu, konkurenci, požadavcích zákazníků a produktech, příprava a realizace aktivit pro zvýšení prodeje a hospodaření s marketingovým budgetem
Nabízíme: hlavní pracovní poměr, zajímavé finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody.
V případě zájmu zašlete, prosím, strukturovaný životopis na uvedený email: prace@arkov.cz, předmět: specialista marketingu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail